11 вересня Фонд Вадима Новинського передав другий автомобіль швидкої допомоги та товари медичного призначення громаді м. Сіверська на Донеччині

11 вересня 2022

Другий автомобіль швидкої допомоги, складні та надувні ноші, а також медичні аптечки для порятунку життя і здоров'я наших співгромадян передані громаді м. Сіверська Бахмутського району Донецької області Фондом Вадима Новинського минулої неділі.

Вартість нинішньої гуманітарної допомоги становить понад 800 тисяч гривень.

Завдяки спецтранспорту регулярно здійснюються евакуаційні поїздки. З прифронтового Сіверська вивозять людей, а до самого міста доставляють гуманітарну допомогу.

За словами голови Сіверської міської адміністрації Олексія Воробйова, черговий автомобіль швидкої допомоги, переданий Фондом Вадима Новинського, допоможе значно прискорити процес евакуації мешканців міста, багато з яких потребують медичної допомоги.

Нагадаємо, що Фонд Вадима Новинського реалізує один з наймасштабніших проектів доставки машин швидкої допомоги до регіонів, наближених до зон проведення бойових дій. Наша мета — завезти в Україну і передати найбільш потребуючим населеним пунктам мінімум 100 машин швидкої допомоги.

Загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проекти після 24 лютого, перевищила 800 мільйонів гривень.


 

Благодійні проєкти Фонду