150 гуманітарних продуктових наборів від Фонду Вадима Новинського роздадуть вимушеним переселенцям у Свято-Успенському храмі Дарницького району столиці

12 вересня 2022

Гуманітарна ситуація у Києві, як і в багатьох інших містах нашої країни, залишається напруженою. За останні півроку тисячі українців були вимушені залишити власні домівки та переселитися подалі від лінії фронту — від постійної загрози життю та здоров'ю своїх сімей у більш спокійні регіони.

Багато хто їде і сьогодні — екстрено, майже без нічого. Більшість зазнають фінансових труднощів через втрату роботи, необхідність знімати житло.

Систематичну допомогу громадянам України, які постраждали від бойових дій, надають державні структури, численні благодійні та волонтерські організації.

Значиму участь у вирішенні соціальних проблем суспільства традиційно бере Українська Православна Церква.

Її парафії розташовані практично у кожному населеному пункті, що дозволяє тримати руку на пульсі та надавати допомогу саме там, де потрібно і саме тим, кому вона необхідна.

Благодійний фонд Вадима Новинського надає всебічну підтримку Церкві у справі соціального служіння.

У відповідь на звернення громади Свято-Успенського храму Дарницького району столиці фондом передано 150 продуктових наборів для роздачі вимушеним переселенцям.

Допомога надається кліриками та волонтерами храму щодня у міру надходження заявок.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду