300 продуктових наборів від Фонду Вадима Новинського отримали переселенці Одеси

30 вересня 2022

Соціальний відділ Одеської єпархії Української Православної Церкви організував роздачу гуманітарної допомоги інвалідам, багатодітним сім'ям і вимушеним переселенцям.

«Висловлюємо велику подяку фонду Вадима Новинського, всім добрим людям, які працюють у ньому під керівництвом Дмитра Володимировича Сергеєва. Сподіваємося, що ваша допомога людям, які звернулися зі своїми потребами до Одеської єпархії, — а це в основному переселенці, які були вимушені полишити свої домівки та оселитися в місті Одесі, — стане доброю підтримкою у їхньому житті», — зазначив керівник відділу з благодійності та соціального служіння Одеської єпархії УПЦ протоієрей Павло Поліщук.

Усього Фондом було передано 300 продуктових наборів. У них входять продукти харчування першої необхідності: борошно, цукор, крупи трьох видів, макаронні вироби, олія, консервована кукурудза, горошок і квасоля, консерви рибні та м'ясні, згущене молоко, чай, вафлі, печиво і шоколад.

Нагадаємо, що гуманітарний склад Фонду Вадима Новинського щодня формує та відвантажує в середньому 500 продуктових наборів для жителів різних регіонів України.

 

Благодійні проєкти Фонду