300 продуктових наборів від Фонду Вадима Новинського передано Олександрійській єпархії УПЦ

20 вересня 2022

Минулої неділі у просвітницькому центрі на честь святих благовірних князів Бориса і Гліба міста Олександрії було людно.

За благословенням Високопреосвященнішого митрополита Олександрійського та Світловодського Боголєпа тут було надано масштабну гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям і дітям з обмеженими можливостями.

Ситуація для багатьох сімей Кіровоградщини досить складна і без системної допомоги її важко врегулювати. Тому Олександрійська єпархія Української Православної Церкви звернулася по допомогу.

У відповідь на звернення Фонд передав 3 тонни продуктів харчування першої необхідності.

«Ми надаємо всебічну підтримку Українській Православній Церкві у справі соціального служіння. На регулярній основі допомагаємо нашим співгромадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах, — ветеранам війни, пенсіонерам, багатодітним сім'ям. На жаль, від початку повномасштабної війни у надважких обставинах опинилося дуже багато українських родин. Тому в останні місяці ми значно посилили цей напрямок нашої роботи», — сказав директор Фонду Дмитро Сергеєв.

З 24 лютого Фондом Вадима Новинського відправлено вже більше 40 тисяч продуктових наборів жителям населених пунктів України, які постраждали від бойових дій і розташовані у прифронтовій зоні, а також біженцям і внутрішнім переселенцям.

До складу продуктового набору входять продукти харчування першої необхідності: борошно, цукор, крупа трьох видів, макаронні вироби, олія, консервована кукурудза, горошок і квасоля, консерви рибні та м'ясні, згущене молоко, чай, вафлі, печиво і шоколад.

Гуманітарний склад Фонду формує та відвантажує в середньому 500 продуктових наборів щодня.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду