Проєкт

Постійний проєкт

Допомога продуктами харчування

Про проєкт

Про проєкт

На даний час програма надання допомоги продуктами харчування є частиною гуманітарної діяльності Фонду, яка направлена на підтримку населення України в умовах повномасштабних військових дій.  Допомога у вигляді продуктів харчування першочергово надається громадянам які опинилися в найбільш критичному становищі, а саме:
 • ВПО які отримали довідку протягом поточного місяця.
  Сім’ї з дітьми, пенсіонери та особи з інвалідністю 1- 2груп, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Чернігівський, Сумській, Херсонській, Дніпропетровській областях, та містах Київської області, які перебували в окупації.
  Громадяни, які здійснюють догляд за недієздатними особами які перебувають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Чернігівський, Сумській, Херсонській, Дніпропетровській областях, та містах Київської області, які перебували в окупації.
  Сім’ї які втратили годувальника в результаті бойових дій.
Якщо Ви належите до однієї з вищезазначених категорій, необхідно заповнити форму зворотнього зв’язку, яка розміщена на сайті Фонду в розділах «Контакти» та «Як отримати допомогу».

Звернення приймаються лише через форму зворотнього зв’язку. Звернення/документи через Фейсбук до розгляду не приймаються.

У формі необхідно зазначити наступну інформацію:
 • кількість осіб;
 • якщо є діти-їхня кількість та вік;
 • реквізити для відправки Новою Поштою: місто, індекс, ПІБ і номер телефону отримувача.
 • прикріпити документ, що посвідчує особу та підтверджує приналежність до категорії отримувачів допомоги. Звернення, в яких відсутні підтверджуючі документи, до розгляду не приймаються. Якщо не вдається додати документ до форми зв'язку, швидше за все, його розмір перевищує максимально дозволений, 2,5МБ. Потрібно зменшити розмір, та відправити форму з документами.
Будьте уважними під час заповнення форми- інформація надана за всіма вимогами скорочує терміни розгляду Вашого звернення. Через велику кількість заявок, розгляд звернення може тривати до 3 тижнів.

Після дзвінка менеджера Фонду відправлення допомоги відбувається протягом тижня. Будь ласка, перевіряйте статус надходження допомоги від Фонду до відділення Нової пошти самостійно.
 

Надано допомоги 1 320 400 грн

Матеріали

Фонд

Надано допомоги

1 320 400 грн

Усього

Зібрано продуктових наборів:

45 400 шт.

Допомогти проєкту репостом

Інші проєкти

Всі проєкти

FAQ

Відповідаємо на найпопулярніші питання, відповіді на які будуть Вам корисні.
Перейти до питань та відповідей

Наша допомога відкрита кожному

Виберіть напрямок, у якому потрібна допомога

Допомога УПЦ

Як отримати допомогу

Медичні програми

Як отримати допомогу

Соціальна благодійність

Як отримати допомогу