Доставка обладнання з Китаю

23 березня 2020

Сьогодні вночі до Києва з Китаю прибуває спецборт ЗСУ, на який до України буде доставлено необхідне медичне обладнання для боротьби з вірусом SARS-CoV-2.

Такі авіарейси найближчим часом з ініціативи Президента України Володимира Зеленського курсуватимуть між Україною та країнами, де розташовані провідні виробники медичного обладнання, захисних костюмів, респіраторів тощо. 

Цим рейсом серед усього іншого в Україну летить 10 апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів захисного одягу, 1000 медичних окулярів для медперсоналу. Все це обладнання придбав Фонд Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Закупив в умовах ажіотажу та позамежного попиту. 

Буквально кожну одиницю доводилося вибивати у китайських виробників з боєм. Тим не менш, фахівці Фонду впоралися з поставленим завданням. 

Вже завтра обладнання, що прибуло після проходження формальних митних процедур, буде передано до регіональних лікувальних закладів. Зокрема, апарати ШВЛ будуть поставлені до клінік Маріуполя, Херсона, Чернівців та інших міст України. 

Це обладнання допоможе нашим медикам ефективніше справлятися з наслідками епідемії, але найголовніше – допоможе врятувати не одне людське життя. 

Благодійні проєкти Фонду