МБФ на честь Покрови перерахував понад 3 млн грн жителям Миколаєва, які постраждали від вибухів у багатоповерхівках

30 July 2014

Міжнародний благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці перерахував 3 млн. 131 тис. грн. для надання цільової матеріальної допомоги мешканцям двох багатоповерхівок Миколаєва, які постраждали від вибухів побутового газу.

Допомога перерахована на рахунки Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим для подальшого розподілу між мешканцями будинків на вул. Лазурної, 40 та вул. Молодогвардійській, 28. Для мешканців будинку по вул. Лазурної виділено 2,603 ​​млн. грн., на вул. Молодагвардійській - 528тис. грн. 

Також за рахунок коштів МБФ на честь Покрови було надано благодійну допомогу сім'ям військовослужбовців уродженців Миколаївщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Десять сімей отримали допомогу у розмірі 50 тис. грн. кожна. 

«У травні та червні в Миколаєві сталося дві жахливі трагедії, які забрали життя і травмували десятки людей. Біда буквально увірвалася до будинків городян. Фонд, за погодженням з місцевою владою, взяв на себе зобов'язання матеріально допомогти миколаївцям, які втратили близьких та дах над головою. Зобов'язання виконані в повному обсязі, і ми сподіваємося, що ці кошти допомогли перенести тяжкість випробувань мешканців, що випали на долю», - зазначив представник Фонду. 

«Ми вдячні спонсорам та меценатам, які у такий непростий для країни час відгукнулися на біду миколаївців. Серед них і Фонд на честь Покрови. Влада та бізнес продемонстрували безпрецедентний приклад спільної роботи щодо вирішення конкретної проблеми. Обласна влада сьогодні докладає максимум зусиль у вирішенні питання надання житла постраждалим мешканцям, і я впевнена, що це питання буде закрито найближчим часом», - зазначила заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Янішевська. 

Довідка: 

Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці створено у 2008 році з ініціативи бізнесмена Вадима Новинського. 

Діяльність фонду спрямована на виховання майбутнього покоління на засадах православної віри, зміцнення сім'ї та підвищення значущості сімейних цінностей у суспільстві, а також збереження культурної та історичної спадщини, підтримку охорони здоров'я та всебічний розвиток освіти. 

Фонд фінансує благодійні проекти за такими напрямками: 

  • відновлення об'єктів культурно-історичного значення; 
  • видання православної літератури; 
  • охорона здоров'я; 
  • підтримка багатодітних сімей та дітей-сиріт. 

Charitable projects of the Foundation