Фонд Новинського передав медобладнання для Дніпрорудненської лікарні

22 червня 2020

Благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав апарати ШВЛ та засоби індивідуального захисту медикам міської лікарні м. Дніпрорудного (Запорізька обл.).

Медустанові передані два високоефективні апарати штучної вентиляції легень Carescape R860 (General Electric). Також, медикам передані засоби індивідуального захисту – 2000 захисних екранів та понад 2000 костюмів біозахисту.

«Це обладнання сьогодні вкрай потрібне лікарні. У нас сьогодні 8 ШВЛ, і лише один із них високого класу, решта застаріли. Ми вдячні акціонеру Метінвесту Вадиму Новинському за надану підтримку. Це посилить наші можливості щодо протидії епідемії», - зазначив директор лікарні Юрій Абросімов.

На сьогоднішній день обсяг благодійної допомоги, наданої фондом Вадима Новинського у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн. Для медустанов України придбано 20 апаратів ШВЛ, понад 100 тис. ЗІЗ для медиків, 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™️. Також Фондом було придбано майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ та промислових підприємств України. Щоб підтримати в умовах карантину людей похилого віку Херсона, Миколаєва, Маріуполя, а також Києва та області було організовано адресну доставку 12 тис. продуктових наборів. Крім того, Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці виділить по 100 тис. грн сім'ям кожного із 43 медиків, які померли внаслідок захворювання Covid-19.

Благодійні проєкти Фонду