Фонд Новинського передав петропавлівській лікарні апарат ШВЛ та 200 комплектів індивідуального захисту для медиків

15 травня 2020

Народний депутат Вікторія Гриб від імені Фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передала лікарні смт Петропавлівка (Луганська область) апарат штучної вентиляції легень та 200 комплектів медзахисту.

За словами заступника Гендиректора Станично-Луганського РТМО Алли Васильченко, подарований Петропавлівці апарат ШВЛ – один із найефективніших сучасних апаратів, який рятуватиме життя та здоров'я людей. 

«Перевага цього апарату в тому, що його обладнано монітором і за лічені хвилини можна визначити обсяг легень. Адже важливо не лише коректно підключити пацієнта, а й грамотно провести вентиляцію. З новим апаратом це буде набагато простіше. Кожна українська лікарня має бути оснащена таким обладнанням. Щодо захисних засобів для медперсоналу, певний запас у нас є. Але його треба постійно поповнювати. Тому допомога від Фонду Вадима Новинського та Вікторії Гриб як ніколи до речі. Ми їм дуже вдячні», – розповіла Алла Васильченко. 
 
Народний депутат Вікторія Гриб нагадала, що Луганська область – один із небагатьох, де вдалося не допустити спалаху коронавірусу. 
 
«З 6 травня на Луганщині – жодного нового випадку захворювання. Проте розслаблятися не варто. Питання захисту медиків, які перебувають на передовій боротьбі з невидимим ворогом, залишається безумовним пріоритетним. Сьогодні ми простягаємо руку допомоги лікарям, завтра вони стануть на наш захист. Тільки об'єднавши зусилля, ми можемо впоратися з пандемією та мінімізувати її наслідки», - наголосила нардеп. 

Вікторія Гриб подякувала Фонду Вадима Новинського за підтримку лікарів. 

Благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці в рамках боротьби з епідемією COVID-19 в Україні направили на закупівлю медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту медиків та підтримку людей похилого віку в умовах карантину понад 100 млн грн. Фонд був серед перших, хто відгукнувся на заклик Антикризового Штабу при Президентові України надати допомогу у боротьбі з поширенням інфекції. 

Благодійні проєкти Фонду