Фонд Вадима Новинського допоміг 6-річному Вові у боротьбі з лейкемією

2 вересня 2022

Немає у світі такої людини, яка була б готова почути новину про те, що у неї рак. Ще менше є тих, хто б сприйняв таку новину про свою дитину і примирився зі страшним діагнозом.

Два роки тому до нас звернулися батьки п'ятирічного хлопчика — Володі Бєляєва з Харкова, — які зіштовхнулися з цією хворобою вдруге: фахівці діагностували Вові пізній ізольований кістковомозковий рецидив гострого лімфобластного лейкозу. Батьки вирішили щосили боротися за життя сина.

Онкологічні захворювання системи крові — це завжди тривале, болісне та дуже дороговартісне лікування.

Розгубленим батькам лікарі порекомендували провести Вові пересадку донорського кісткового мозку. Вартість надскладної операції з трансплантації гемопоетичних стволових клітин становить близько 285 тисяч євро.

Родина була не готова самостійно впоратися з таким викликом, і лише віра у краще та любов до сина допомогли їм подолати всі труднощі.

2020 року ми відгукнулися на прохання про допомогу батька Вови — Сергія Георгійовича Бєляєва — і підключилися до оплати лікування.
За два роки за підтримки Благодійного фонду Вадима Новинського у клініці «Медікал Парк Бахчелієвлер», яка є лідером з трансплантацій кісткового мозку в Туреччині, Вові були проведені операція, усі необхідні реабілітаційні заходи, а також кілька планових перевірок.

Сьогодні Вові Бєляєву вже майже сім років. Усім нам дуже хочеться вірити, що найскладніше вже позаду. Головне, що сьогодні він знову радіє життю та дарує щастя своїй родині.

Нещодавно хлопчик надіслав нам зворушливий відеоролик, яким ми з вдячністю ділимося на нашій сторінці.


 

Благодійні проєкти Фонду