Фонд Вадима Новинського допоміг центру гуманітарної допомоги міста Красноград

17 січня 2023

200 продуктових наборів для переселенців, піч-буржуйка для самотнього дідуся, два електрогенератори (потужністю 9 кВт та 7 кВт) передав Фонд Вадима Новинського центру гуманітарної допомоги та пункту обігріву, що діють при храмі на честь святителя Луки Кримського у м. Красноград (Харківщина).
 
Через майже постійну відсутність світла в Красноградському районі багато людей залишаються без води і тепла. Державні пункти не в змозі обігріти всіх та надати громаді повноцінну якісну допомогу.

Благодійна організація «Благодійний фонд Різдва Пресвятої Богородиці», створена при храмі святителя Луки Кримського, на постійній основі надає допомогу місцевому населенню і людям, які були вимушені залишити свої домівки та знайти прихисток у Краснограді.

У відповідь на звернення керівництва Благодійної організації Фонд Вадима Новинського передав генератори для роботи опалювальних приладів, насосів свердловин, електропечі та освітлення. Також відправлено 200 продуктових наборів для передачі родинам біженців і піч-буржуйку для обігріву житла самотнього літнього чоловіка.

Благодійний фонд Вадима Новинського продовжує надавати потрібну допомогу громадянам України у щоденному режимі.

Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року Фонд відправив вже більше 65 тисяч продуктових наборів для жителів населених пунктів України, які постраждали від бойових дій і розташовані у прифронтовій зоні, а також біженцям та внутрішнім переселенцям.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду