Фонд Вадима Новинського передав інституту Амосова кардіомонітори та засоби захисту для лікарів

15 липня 2021

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова чотири кардіомонітори, а також засоби індивідуального захисту для медиків.

Про це повідомив директор Фонду Вадима Новинського Дмитро Сергеєв, який 15 липня доправив допомогу до Інституту.

Як зазначив директор Інституту ім. Амосова Василь Лазоришинець, завдяки новому обладнанню 1200 пацієнтів на рік зможуть отримати кваліфіковану допомогу.

«На превеликий жаль, з 2012 року держава не виділяла гроші на придбання нового обладнання. І дякувати Богу, що є такі люди, як Вадим Новинський, які мають можливість допомагати пацієнтам і готові підставити плече. Сьогодні ми отримали 4 кардіомонітори, завдяки яким як мінімум 1200 пацієнтів на рік зможуть отримати кваліфіковану допомогу у відділенні інтенсивної терапії та реанімації», - сказав Василь Лазоришинець.

Він також подякував Фонду за надані засоби індивідуального захисту для лікарів. Як зазначив директор Інституту ім. Амосова, у період активної фази пандемії Інститут приймав пацієнтів з коронавірусом, а також надавав допомогу пацієнтам, у яких виявились захворювання серцево-судинної системи як ускладнення Covid-19.

«Близько 30% людей, які перехворіли на коронавірус, мають серцеві ускладнення. Ми знаємо, що настає четверта хвиля коронавірусу. Вона вже починається в Європі, а отже, буде й у нас. Тому антисептики та захисний одяг для лікарів, який надав нам Фонд Вадима Новинського, допоможе захистити персонал нашої лікарні. Це величезна допомога не лише інституту, а й пацієнтам», – додав директор Інституту ім. Амосова.

Як зазначив директор Фонду Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці Дмитро Сергеєв, Фонд продовжить співпрацю з Інститутом із закупівлі нового обладнання.

«Сьогодні ми привезли до Інституту ім. Амосова чотири кардіомонітори, а також 15000 масок, 125 літрів антисептика та 310 костюмів для лікарів. На цей раз ми закупили засоби захисту у вітчизняних виробників з Херсону. І чекатимемо від Інституту Амосова зворотної реакції щодо якості цієї продукції. Якщо Інституту сподобається, ми постачатимемо ці засоби захисту і в інші клініки. Також, ми вже отримали комерційну пропозицію від компанії з постачання мобільного рентгену, який потрібен Інституту насамперед і найближчим часом продовжимо нашу співпрацю», - наголосив Дмитро Сергеєв.

Як повідомлялося раніше, 19 квітня 2021 року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав Національному інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова апарат ШВЛ, а також засоби індивідуального захисту для медиків.
 

Благодійні проєкти Фонду