Фонд Вадима Новинського передав медобладнання для лікарень Дніпропетровської області

26 травня 2020

Благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав криворізьким лікарням № 17, 11 та Широківській районній лікарні апарати штучної вентиляції легень та засоби індивідуального захисту.

Медичне обладнання імені Фонду вручив народний депутат Дмитро Шпенов. 

У чергове постачання увійшли 2 високоефективні апарати ШВЛ виробництва General Electric, а також 1000 комплектів костюмів біозахисту та 1000 захисних екранів. 

Допомогу розподілять між медустановами, які обслуговують близько 120 тисяч осіб – мешканців житлового масиву ПівдГЗК, Інгулецького району, мкр Інгулець, Широківської та Карпівської територіальних громад. 

«Особливістю COVID-19 є ураження дихальних шляхів. І в цьому випадку важливо вчасно допомогти пацієнтові. Апарати штучної вентиляції - це обладнання, без якого не обійтись. Крім того, ми зможемо використовувати його і надалі, для лікування пацієнтів з іншими захворюваннями. Хочу сказати слова подяки, що в цій непростій ситуації благодійні фонди представники бізнесу не залишаються осторонь, вкотре демонструючи свою соціальну відповідальність. Без такої підтримки лікарні самостійно не впоралися», – поділився в. о. головлікаря Криворізької міської лікарні №17 Юрій Чорновіл. 

Раніше від Фонду Вадима Новинського у Кривий Ріг було поставлено високоефективний ПЛР-аналізатор для оперативного виявлення COVID-19 та інших інфекцій, спецбокси для транспортування пацієнтів, а також захисні костюми та маски. Крім того, медустанови Дніпропетровської області отримали закуплені Фондом 11,5 тисячі респіраторів високого рівня захисту та понад 10 тисяч медичних масок з високим рівнем захисту, а також 3 тисячі костюмів біозахисту. Також у спеціалізовані лабораторії регіону було поставлено 10 тис. високоточних ПЛР-тестів, закуплених Фондом у Південній Кореї. 

На сьогоднішній день обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн. грн. 

Благодійні проєкти Фонду