Фонд Вадима Новинського передав обладнання та засоби захисту медикам Миколаєва

3 червня 2020

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав Миколаївській міській лікарні №1 апарати штучної вентиляції легень та засоби індивідуального захисту для медиків.

У чергове гуманітарне постачання увійшли 2 високоефективні апарати ШВЛ виробництва General Electric, а також 1000 комплектів костюмів біозахисту та 1000 захисних екранів. 

«Сьогодні дуже важливо забезпечити всіх медиків засобами індивідуального захисту, оскільки саме вони перебувають на передовій боротьбі з коронавірусом. Дякуємо Фонду за надану благодійну допомогу. Завдяки такій допомозі наше місто сьогодні займає гідні позиції у медичній сфері серед інших міст України», - зазначив у ході церемонії передачі допомоги мер Миколаєва Олександр Сенкевич. 

Фонд серед перших, хто відгукнувся на заклик влади надати допомогу у боротьбі з епідемією.

Раніше від Фонду Вадима Новинського до медзакладів Миколаївської області було поставлено 3600 медичних респіраторів, 5500 посилених медичних масок, 960 захисних костюмів. Також до спеціалізованої лабораторії регіону було поставлено 4 тис. високоточних ПЛР-тестів, закуплених Фондом у Південній Кореї. 

На сьогоднішній день обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом Вадима Новинського у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн. Для медустанов України придбано 20 апаратів ШВЛ, понад 100 тис. ЗІЗ для медиків, 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™. Також Фондом було придбано майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ та промислових підприємств України. Щоб підтримати в умовах карантину людей похилого віку Херсона, Миколаєва, Маріуполя, а також Києва та області було організовано адресну доставку 12 тис. продуктових наборів. 

Довідка: 

Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці започатковано у вересні 2008 року для реалізації благодійних ініціатив Засновника.

Фонд надає благодійну підтримку, спрямовану на виховання майбутнього покоління на засадах православної віри, зміцнення сім'ї та підвищення її ролі у суспільстві. 

Фонд підтримує проекти у сферах духовно-просвітницької діяльності, освіти, охорони здоров'я, культури, мистецтва та спорту. 

Місія Фонду – сприяти процвітанню суспільства, різнобічно розвиваючи його культуру та духовність на засадах православної віри. 

Благодійні проєкти Фонду