Фонд Вадима Новинського передав засоби індивідуального захисту медикам Херсона

4 червня 2020

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав засоби індивідуального захисту для медиків Херсонської області.

У чергове гуманітарне постачання увійшли 1000 комплектів костюмів біозахисту та 1000 захисних екранів.

«Дякуємо Фонду та Вадиму Новинському за системну та послідовну допомогу регіону у боротьбі з епідемією. Передане обладнання буде розподілено до медзакладів області та захистить медиків, які перебувають на передовій», - зазначив під час церемонії передачі допомоги заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан.Як повідомлялося, раніше Фонд Вадима Новинського передав лікарням Херсонської області 2 високоефективні ШВЛ, ПЛР-лабораторію, бокси для транспортування хворих, 4 тис. ПЛР-тестів та тисячі одиниць засобів індивідуального захисту для медиків.

На сьогоднішній день сумарний обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн. Для медустанов України придбано 20 аппартів ШВЛ, понад 100 тис. ЗІЗ для медиків, 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™️. Також Фондом було придбано майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ та промислових підприємств України. Щоб підтримати в умовах карантину людей похилого віку Херсона, Миколаєва, Маріуполя, а також Києва та області було організовано адресну доставку 12 тис. продуктових наборів.

Благодійні проєкти Фонду