Фонд Вадима Новинського передав другий мобільний рентген-апарат до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова

19 вересня 2022

Ми неодноразово наголошували, що найважливішим напрямом діяльності нашого Фонду є підтримка вітчизняної медицини.

У зв'язку з цим поспішаємо поділитися радісною подією: ми подарували вже другий мобільний рентгенівський апарат нашому партнеру — Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова. Тепер медикам закладу надавати якісну допомогу стане набагато легше.

«Мобільний рентген-апарат, який ми передаємо сьогодні, — це унікальна сучасна система, що дає змогу значно скоротити час обстеження пацієнтів, підвищити якість медичної допомоги», — зазначив директор Фонду Вадима Новинського Дмитро Сергеєв.

Перший такий самий пристрій вже чотири місяці успішно працює у відділенні реанімації та інтенсивної терапії клініки і встиг відчутно полегшити роботу працівників. Другий апарат допоможе лікарям і пацієнтам стаціонару.

«Ми надзвичайно вдячні Фонду Вадима Новинського за те, що тепер ми маємо змогу обстежувати пацієнтів на цих сучасних рентгенівських апаратах. Раніше ми користувалися застарілою технікою і отримання результатів тривало доволі довго, а час у реанімаційному відділенні має величезне значення. Тепер ми можемо провести рентген-діагностику дуже швидко — за 2-3 хвилини — і, керуючись результатами, одразу ж починати лікування», – розповів директор інституту ім. М. Амосова Василь Лазоришинець.

Пересувні рентген-апарати підносять роботу медиків у реанімаційних та хірургічних відділеннях, де неможливо використовувати звичайне стаціонарне обладнання, на якісно новий рівень. Головні їхні переваги — мобільність і цифрові інформаційні технології. З такими апаратами легко маневрувати у приміщеннях з обмеженим простором, а також вони здатні робити зображення високої якості.

«Завдяки цьому найсучаснішому апарату ми вийшли на європейський рівень діагностики як пацієнтів, що проходять планове лікування, так і хворих, які потребують ургентної допомоги. Усі знімки тепер передаються до внутрішньої інформаційної системи, вони доступні усім нашим фахівцям як офлайн, так і онлайн. Це значно прискорює та спрощує процес нашої роботи. Дякуємо вам за підтримку і таку важливу допомогу!» — зазначила Світлана Федьків, завідувачка відділення променевої діагностики.

Придбання пересувних рентген-апаратів — черговий проект благодійної програми підтримки інституту ім. М. Амосова, який Фонд успішно реалізував попри обстановку в країні.

«Вадим Новинський поставив перед нами завдання — допомагати всім. Ми усвідомлюємо значущість вашої благородної праці, особливо у цей надскладний час, та намагатимемося й надалі бути вашим надійним партнером, готовим завжди прийти на допомогу», — звернувся до медиків Дмитро Сергеєв.

Нагадаємо, що вперше Фонд Вадима Новинського допоміг Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова у 2020 році, підтримавши один з провідних центрів кардіохірургії в Україні у боротьбі з пандемією COVID-19.

В рамках цієї співпраці були передані апарати ШВЛ і кардіомонітори для відділення інтенсивної терапії та реанімації, а також засоби захисту для лікарів і пацієнтів.

Ми продовжуємо збільшувати територію добра, робити життя нашого суспільства здоровішим і кращим.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду