Фонд Вадима Новинського передав дві карети швидкої допомоги до Бахмута та Часового Яру

16 січня 2023

Дві швидкі подарував Бахмуту та Часовому Яру Фонд Вадима Новинського.

«Сьогодні Бахмут у всіх на вустах та постійно у нашому полі зору», – сказав директор Фонду Дмитро Сергеєв.

Він зазначив, що через безперервні бойові дії на Сході країни у місті Часів Яр теж склалася дуже непроста ситуація, адже місто опинилося майже на передовій, життя і здоров'я його мешканців перебувають у небезпеці.

Нещодавно до Фонду Вадима Новинського звернулися представники керівництва Бахмутської районної військової адміністрації та Часовоярської міської військової адміністрації з проханням надати автомобілі швидкої допомоги для евакуації громадян до більш безпечних районів і надання першої медичної допомоги постраждалим.

У відповідь на ці звернення Фонд Вадима Новинського дуже оперативно надав карети швидкої медичної допомоги «Volkswagen» та «Renault» цим громадам.

«Сьогодні ми з радістю передаємо чергові спецавтівкі на службу нашому народові й державі. Сподіваємося, що ці швидкі добре служитимуть у справі порятунку життя та здоров’я наших співгромадян», – підкреслив Дмитро Сергеєв.

Фонд Вадима Новинського відкритий до звернень державних адміністративних і медичних установ та військових для подальшої співпраці в рамках діючої програми «Допомога Україні каретами швидкої допомоги».

Нагадаємо, що на сьогодні ми завезли в Україну і передали найбільш потребуючим населеним пунктам та військовим частинам вже понад 120 машин швидкої допомоги.

Ці автівки щодня рятують людське життя на фронті та у прилеглих регіонах.

Загальна сума, яку виділив після 24 лютого Вадим Новинський на гуманітарні проекти, сягнула майже мільярда гривень.

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду