Фонд Вадима Новинського передав карету швидкої допомоги військовій частині А1736

4 січня 2023

Продовжуємо нашу подорож до світлого свята Різдва Христового.

Наступна карета швидкої медичної допомоги (марки «Volkswagen») вирушить до мужніх хлопців з військової частини А1736, а саме — до 2-го стрілецького батальйону, який перебуває на «нулі» — на самій передовій в районі Бахмута.

«Сподіваємося, що ця автівка вам допоможе у надважкій справі — в евакуації поранених з передка», — звернувся до представників військової частини медичний директор Фонду Вадима Новинського Ільяс Заза.

«Дуже дякуємо Фонду Вадима Новинського від 3-ї стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону за надану машину швидкої допомоги! — відповіли військовослужбовці. — Підтримка ЗСУ — зараз найголовніше, тому що військові ризикують своїм здоров’ям, своїм життям, захищаючи свободу українського народу. Ця швидка — велика нам допомога, тому що вона дасть змогу оперативно евакуювати хлопців з позицій до госпіталя або до інших місць безпечного надання медичної допомоги. Це надзвичайно важливо. Дякуємо вам!»

«Дуже сподіваємося, що це православне Різдво стане справжнім святом, світлим промінцем надії для усіх там на передку, хто потребує не лише фізичної, а й духовної допомоги», — підкреслив Ільяс Заза.

Нагадаємо, що на сьогодні ми завезли в Україну і передали найбільш потребуючим населеним пунктам та військовим частинам вже понад 120 машин швидкої допомоги.
Ці автівки щодня рятують життя у лікарнях та шпиталях прифронтових областей.

Загальна сума, яку виділив після 24 лютого Вадим Новинський на гуманітарні проекти, сягнула майже мільярда гривень.

 

Благодійні проєкти Фонду