Фонд Вадима Новинського передав Святогірській Лаврі два потужних електрогенератори

2 серпня 2023

26 липня відбулась чергова гуманітарна поїздка «Місії милосердя» до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Цього разу ми передали постраждалій від бойових дій чернечій обителі два дизельні електрогенератори — потужністю 20 кВт та 30 кВт.

«Електроенергії в Лаврі та її скитах до сьогодні немає, тому ці генератори дуже потрібні нам, — сказав після отримання гуманітарного вантажу намісник Лаври митрополит Святогірський Арсеній (Яковенко).

— Ми почали роботи по відновленню наших святинь, тому один з цих пристроїв буде надавати струм для мешканців і робітників у скиту в с. Богородичне, а другий — в скиту в Адамівці. Вони допоможуть тим, хто не опускає руки, хто в наш нелегкий час дивиться оптимістично на милість Божу, хто довіряє Богові. Хочемо подякувати співробітникам “Фонду на честь Покрова Пресвятої Богородиці” Вадима Новинського за ту допомогу, яку вони на постійній основі надають нашій обителі. І ми не лише вдячні — ми відчуваємо себе боржниками, які повинні молитися за цих людей за їхні добрі серця та небайдуже ставлення до нашої Святої Матері-Церкви, нашої святої обителі та нас, грішних».

Також волонтери «Місії милосердя» доставили тонну продуктів харчування тривалого зберігання до прифронтових сіл, де люди перебувають практично без їжі, води та світла.

Працюємо далі!

 

Благодійні проєкти Фонду