Фонд Вадима Новинського передав ЗСУ черговий потужний дизельний генератор

13 жовтня 2023

Ми продовжуємо свою місію підтримки захисників України та покращення умов їхнього життя.

У відповідь на запит командування військовій частині А4752 Фонд Вадима Новинського передав їй дизельний генератор потужністю 20 кВт, який допоможе забезпечити життєдіяльність військової частини у зимовий період.

Дизельні електростанції цього типу є потужними та надійними пристроями, які витримують серйозні навантаження. Вони здатні працювати тривалий час і виробляти електроенергію для багатьох побутових приладів одночасно або для вимогливої професійної техніки. Крім того, такі дизельні генератори не вимагають частого охолодження, що робить їх ідеальними для використання у військових умовах.

Зазначимо, що у грудні минулого року Фонд Вадима Новинського замовив та оплатив ексклюзивне виробництво генераторів у компанії «China Talent and Technology» (Китай).

Весною було доставлено 199 дизельних електростанцій потужністю 20 кВт і 30 кВт, а також 9 надпотужних генераторів потужністю 300 кВт. Загальна сума витрат склала 31 182 670 гривень. Десятки з цих генераторів вже успішно працюють на користь України.

Благодійні проєкти Фонду