Фонд Вадима Новинського привітав зі 100-річним Ювілеєм Ветерана Війни Поліну Іващенко

24 квітня 2021

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці привітав з ювілеєм ветерана Другої світової війни Поліну Іванівну Іващенко.

У гості до ветерана директор Фонду Дмитро Сергеєв завітав у її День народження – 24 квітня. Цього дня у 2021 році Поліні Іванівні виповнюється 100 років.

Представник Фонду Вадима Новинського привітав героїню війни з ювілеєм та Днем Перемоги, що відзначається 9 травня. А також Поліні Іванівні було вручено букет квітів, нову побутову техніку та меблі.

Поліна Іванівна Іващенко походить з Оренбурзької області, пішла на фронт у 21 рік. До війни закінчила медичне училище. Вона була начальницею евакуаційного відділення хірургічного пересувного польового шпиталю Першого Українського Фронту. Брала участь у битві на Орловсько-Курській дузі, звільняла Україну, брала участь у звільненні Польщі та взятті Берліна. Війну закінчила у Берліні у званні капітана медичної служби. Нагороджена Орденом Вітчизняної війни, двічі медаллю "За відвагу", двічі медаллю "За бойові заслуги", медалями "За визволення Праги", "За визволення Будапешта", "За взяття Берліна" та іншими бойовими нагородами.

Директор Фонду Вадима Новинського Дмитро Сергеєв подякував Поліні Іващенко та в її особі  всім ветеранам за їх внесок у перемогу у Другій світовій війні, побажав здоров'я та довголіття.

«Від щирого серця вітаю Вас зі сторічним ювілеєм! Ваш життєвий шлях викликає щире захоплення та повагу. Ви були учасником перемог та звершень нашої країни під час Великої Вітчизняної Війни та повоєнних років. Від імені всього українського народу хочу сказати вам: «Спасибі!» за визволену від нацизму Україну. Низький вам уклін та щира вдячність за ваше життя та ваш подвиг від усіх нас. Вже століття час не владний над вами та вашою долею. Нехай Господь і надалі зберігає Вас!», - сказав Дмитро Сергеєв.

Поліна Іванівна подякувала Вадиму Новинському за увагу, а також турботу про ветеранів Великої Вітчизняної Війни.
Нагадаємо, 2020 року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці проводив всеукраїнську акцію гуманітарної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної Війни, учасникам бойових дій, ветеранам праці та інвалідам під час загальнонаціонального карантину для запобігання поширенню коронавірусу.

За особистим дорученням засновника Фонду – Вадима Новинського – в усіх регіонах присутності було організовано постачання продуктів харчування першої необхідності, щоб полегшити період карантину для людей похилого віку. Першими регіонами, де стартував проект, стали м. Київ та Київська область. Пізніше до них приєдналися підрозділи фонду у Херсонській, Миколаївській, Одеській та Донецькій областях.
 

Благодійні проєкти Фонду