Фонд Вадима Новинського профінансував придбання аудіометру для Чернівецької дитячої поліклініки

6 грудня 2021

Звернення до Фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці з проханням допомогти із закупівлею обладнання направив директор Комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча поліклініка» Чернівецької міської ради Іван Хорошенюк 30 вересня 2021 року.

Діагностичний аудіометр AD 226 вартістю понад 154 тисячі гривень було придбано за рахунок коштів Фонду та встановлено у Чернівецькій дитячій поліклініці 3 грудня 2021 року.

Представники компанії постачальника – «Центру слухової реабілітації» – провели необхідний інструктаж з експлуатації для обласного дитячого лікаря-сурдолога.

Тепер за допомогою аудіометру сурдолог зможе проводити обстеження слуху у наймолодших жителів Чернівців та області. Як зазначають фахівці поліклініки, проблема зниження слуху у дітей вимагає якомога вчасної діагностики, щоб вчасно провести лікування та уникнути затримок психомовного розвитку.

Після встановлення аудіометру директор Чернівецької дитячої поліклініки Іван Хорошенюк, заступниця директора поліклініки з медичної частини Олена Ставнійчук та позаштатна обласна дитяча лікарка-сурдологиня Галина Даскалюк від імені всього колективу та батьків юних пацієнтів подякували Благодійному Фонду Вадим Новинський за допомогу: «Дякуємо за долучення до справи допомоги нужденним дітям, за Вашу чуйність, доброзичливість та увагу! Адже проблема зниження слуху потребує швидкої діагностики та своєчасної корекції».
 

Благодійні проєкти Фонду