Фонд Вадима Новинського та УПЦ допоможуть українським біженцям у Німеччині

4 листопада 2022

4 листопада 2022 року засновник і голова Наглядової ради Благодійного Фонду Вадим Новинський зустрівся з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм та обговорив з ним шляхи надання допомоги українським переселенцям, які знаходяться у Німеччині. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У зустрічі також взяли участь голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Вознесенського Банченського монастиря Чернівецько-Буковинської єпархії митрополит Банченський Лонгин та архієпископ Шепетівський і Славутський Євсевій.

«У часи тяжких випробувань Церква ніколи не забувала про свою соціальну роль. Сьогодні обговорили можливості надання соціальної та гуманітарної допомоги українським біженцям у Німеччині. На даний момент тут мешкає близько мільйона громадян України, і Українська Православна Церква не може залишити їхні проблеми без уваги», — прокоментував цю зустріч Вадим Новинський.

Нагадаємо, що загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проекти після 24 лютого, склала більше 900 мільйонів гривень.

Благодійні проєкти Фонду