Фонд Вадима Новинського у 2021 році направив на благодійні проекти понад 300 млн. грн

8 лютого 2022

Минулого року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці здійснював фінансову підтримку низки благодійних проектів у сфері охорони здоров'я, захисту материнства, дитинства, сім'ї та відновлення історико-культурної спадщини.

Загальна сума фінансування проектів перевищила 300 млн. грн. Про це повідомив директор Фонду Вадима Новинського Дмитро Сергеєв. Продовжилася підтримка проектів, пов'язаних із подоланням наслідків епідемії COVID-19 в Україні.

На закупівлю спеціального медобладнання, індивідуальних засобів захисту медиків у 2021 році Фонд направив 2,4 млн. грн. Обладнання було придбано для Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України, Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова та лікарень Маріуполя. Крім того, родинам 9 медиків, які померли внаслідок захворювання COVID-19, виділено 1,12 млн грн.

Бюджет Фонду на підтримку інших програм у сфері охорони здоров'я у 2021 році склав 58 млн. грн. Закуплено сучасне обладнання для облаштування медичного центру у с. Банчени (Чернівецька область) – апарат КТ, встановлення МРТ, ангіограф та інше обладнання. Скористатися медичними послугами центру, збудованого при Свято-Вознесенському Банченському монастирі, можуть мешканці всіх навколишніх населених пунктів. Профінансовано закупівлю та ремонт обладнання для Інституту серця та Інституту ім. М. Амосова на суму понад 3,4 млн. грн. Зокрема, внесено авансовий платіж на закупівлю мобільного рентгену для Інституту ім. М. Амосова.

 «У 2022 році продовжиться співпраця з Інститутом серця, Інститутом ім. М. Амосова. Разом із керівництвом Інституту серця зараз ми розробляємо проект надання фінансової підтримки локалізації в Україні на базі КПІ виробництва, т.з. «механічних сердець» – пристроїв для підтримки гемодинаміки у пацієнтів. Крім того, ми підписали меморандум з Національним інститутом раку про фінансування ремонту дитячого відділення», - повідомив директор Фонду Дмитро Сергеєв.
 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду