Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці направив на боротьбу з коронавірусом понад 100 млн грн

30 квітня 2020

Сьогодні в Україну з Китаю прибув черговий авіа борт, який привіз нову партію медобладнання та засобів індивідуального захисту для медиків.

До цієї поставки, яку сплатив Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці, увійшли 10 високоякісних апаратів штучної вентиляції легень Carescape R860 (General Electric Healthcare), а також десятки тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для медперсоналу. Загалом цього і наступного тижня буде поставлено 10 тисяч костюмів біозахисту та 10 тисяч захисних екранів для медиків. 

Апарати Carescape R860 (General Electric Healthcare) мають новітні технічні характеристики, що дозволяють адаптувати лікування відповідно до потреб пацієнта. Найважливіша їх – забезпечення режимів безпечної вентиляції легких з урахуванням актуальних параметрів хворого. 

Обладнання передбачається направити до медзакладів Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та інших областей України. 

На даний момент Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці в рамках боротьби з епідемією COVID-19 в Україні вже направили на закупівлю медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту медиків та підтримку людей похилого віку в умовах карантину 100,9 млн грн. 

Як повідомлялося, у березні Фонд Вадима Новинського виділив 40,6 млн грн на закупівлю 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™ у Південній Кореї. 

Тести спільно з Українською Православною Церквою було передано до всіх обласних спеціалізованих лабораторій країни. 

На закупівлю 20 високоякісних апаратів ШВЛ виділено 25,9 млн. грн. Також Фонд закупив та передав до клінік Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей понад 100 тис. одиниць ЗІЗ (костюми біозахисту, респіратори, окуляри, рукавички) для медиків, які перебувають на передовій боротьбі з інфекцією. Також Фондом було придбано майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ та промислових підприємств України. 

Крім того, Фонд організував адресну доставку 12 тис. продуктових наборів для ветеранів ВВВ, праці та інших незахищених категорій населення. Акцією було охоплено Херсон, Миколаїв, Маріуполь, а також Київ та область. 

Благодійні проєкти Фонду