Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці привіз подарунки до Дня Святителя Миколая Чудотворця учням Прилуцької та Яблунівської шкіл, що на Чернігівщині

8 грудня 2021

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці привіз подарунки від Святого Миколая Чудотворця до Чернігівської області – учням Прилуцької спеціалізованої школи для дітей зі спеціальними потребами та учням Яблунівського ліцею для дітей з малозабезпечених сімей.

Разом зі співробітниками Фонду подарунки дітям – солодощі та іграшки – вручив їхній духовний наставник – настоятель Спасо-Преображенського храму Української Православної церкви у с. Яблунівка отець Володимир Дребот.

Крім подарунків для наймолодших Фонд передав навчальним закладам набори канцелярського приладдя, господарські товари та набори для рукоділля. У Прилуцькій спеціалізованій школі навчаються та проживають понад сто дітей віком від восьми до шістнадцяти років з різними порушеннями розвитку – порушеннями слуху, зору, опорно-рухового апарату, розладами спектра аутизму та синдромом Дауна та ін.

Від імені дітей, які перебувають під опікою школи, її директор Володимир Михайлович Крамаренко подякував Фонду: «Ми дуже раді, що у нас з'явилися такі друзі напередодні свята Святителя Миколая Чудотворця. Нехай вас Бог береже та охороняє».
У Яблунівському ліцеї постійно навчаються та проживають сто п'ятдесят дітей із соціально-вразливих сімей та сімей, які перебувають у скрутних життєвих умовах.

За словами координатора проектів Фонду Вадима Новинського Лариси Баланчук, турбота про дітей – один з пріоритетних напрямків роботи Фонду. «Ми дуже раді початку співпраці і тому, що ми маємо можливість допомогти дітям цих навчальних закладів. Діти підготували для нас святковий концерт, і це для нас є безцінним подарунком до свята».
 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду