Фонд Вадима Новинського вкотре допоміг мешканцям Маріуполя

7 березня 2023

Війна змусила багатьох мешканців м. Маріуполя залишити свої домівки та шукати притулку у різних регіонах нашої країни, отримуючи статус внутрішньо переміщених осіб.

Днями до нас звернулися представники Громадської організації «Агенція розвитку Сартанської громади». Вони повідомили про переселенців-маріупольців, які потребують екстреної гуманітарної допомоги.

У відповідь на це звернення Фонд Вадима Новинського відвантажив гуманітарні набори з продуктами харчування тривалого зберігання до м. Тальне Черкаської області, де зараз компактно проживають 53 мешканця м. Маріуполя.

«Дякуємо вам за те, що ви завжди оперативно і своєчасно допомагаєте громадянам України, які опинились у скрутних життєвих обставинах, та за те, що ви в черговий раз не оминули увагою звернення маріупольців», — наголосила керівник ГО «Агенція розвитку Сартанської громади» Юлія Онищенко.

Нагадаємо, що за період з 24 лютого 2022 р. до сьогодні Фонд Вадима Новинського відправив у регіони України вже більше 80 тисяч продуктових наборів на підтримку населення в умовах повномасштабних військових дій.

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду