Фонд Вадима Новинського виділив 224 тисячі гривень на лікування Тетяни Руденко

5 жовтня 2021

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці виділив 224 тисячі гривень на лікування киянки Тетяни Руденко 1995 р.н.

Молода мама звернулася до Фонду 14 вересня 2021 року з проханням допомогти сплатити операцію з видалення новоутворення – кісти – на шиї біля сонної артерії, яка з'явилася у неї одразу після народження дитини.

Пухлина у разі подальшого зростання загрожувала нормальному процесу дихання та функціонуванню загальної сонної артерії, що забезпечує кровообіг головного мозку. Завдяки фінансовій допомозі Фонду фахівці клініки доктора Валіхновського зробили необхідну операцію з видалення кісти у Тетяни наприкінці вересня 2021 року, а також забезпечили необхідну післяопераційну терапію.

Наразі Тетяна виписалася з клініки зі значним покращенням здоров'я та проходить процес реабілітації вдома.
За словами Тетяни, вона дуже вдячна Фонду Вадима Новинського за допомогу: «Хочу висловити щиру подяку Благодійному Фонду за надану мені допомогу. Дякуємо за добре серце і чуйність, за увагу та розуміння проблеми. За те, що в складний для мене момент не відвернулися і не виявилися байдужими. За те, що знайшли час та сили вникнути у проблему та знайти рішення. У вас усіх істинно золоте серце та чиста душа. Щастя вам і всіх благ. Спасибі, що врятували мені життя і я можу спокійно виховувати свого сина!», - написала Тетяна до Фонду.
 

Благодійні проєкти Фонду