Фонд Вадима Новинського виділить 4,3 млн грн сім'ям медиків, які померли від Covid-19

21 червня 2020

Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці виділить по 100 тис. грн сім'ям кожного із 43 медиків, які померли внаслідок захворювання Covid-19.

4 300 000 грн буде виділено на допомогу сім'ям загиблих медиків, які загинули, рятуючи життя людей. Про цю ініціативу Вадим Новинський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат привітав медичних працівників із професійним святом, підкресливши їхню особливу роль у стримуванні поширення інфекції в Україні, а також їхню самовіддану боротьбу за порятунок життів пацієнтів.

«Цього року як ніколи раніше до вашої праці прикуто особливої ​​уваги людей. Ви - ті, хто дарує надію і ті, хто рятує людей у ​​період найстрашнішої пандемії в новітній історії людства. Завдяки вашій праці тисячі українців уже вилікувалися від небезпечної недуги. Завдяки вашим діям відсоток смертності від коронавірусу в нашій країні залишається одним із найнижчих у світі. Дякую вам за це!», - зазначив засновник Фонду, додавши, що під час Божественної Літургії молиться за здоров'я лікарів.

Як повідомлялося, наразі обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом Вадима Новинського у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн. Для медустанов України придбано 20 апаратів ШВЛ, понад 100 тис. ЗІЗ для медиків, 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™️. Також Фондом було придбано майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ та промислових підприємств України. Щоб підтримати в умовах карантину людей похилого віку Херсона, Миколаєва, Маріуполя, а також Києва та області було організовано адресну доставку понад 20 тис. продуктових наборів.

Благодійні проєкти Фонду