Фонд Вадима Новинського завершив облаштування гібридної операційної в Інституті серця МОЗ

17 листопада 2020

Міжнародний благодійний фонд (МБФ) на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив та передав Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України комплекс обладнання для облаштування унікальної гібридної операційної під час медустанови.

У рамках проєкту Інституту серця передано мобільний ангіографічний комплекс із С-аркою Ziehm Vision RFD (ФРН), мобільний операційний стіл та інше обладнання для повноцінного функціонування операційної. Медперсонал клініки вже проходить навчання з новим обладнанням.

Цей комплекс дозволить спеціалістам інституту виконувати операції на серці із застосуванням передових малоінвазивних та ендоваскулярних технологій. Оперативне втручання у гібридній операційній займатиме менше часу. У ній лікарі зможуть проводити одночасно кілька діагностичних та лікувальних маніпуляцій для одного пацієнта. Це загалом значно зменшить етапність оперативних втручань, час загальної госпіталізації та одужання хворих.

«Зменшення часу операції у гібридній операційній прямо впливає на час знаходження пацієнта у післяопераційному періоді та періоді відновлення та зменшують наслідки для здоров'я», - зазначив директор Фонду Дмитро Сергєєв.

Вартість обладнання склала 11,87 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, Фонд придбав для Інституту серця високоефективний апарат штучної вентиляції легень.

МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці є партнером благодійного проєкту Інституту серця МОЗ України «Допоможи серцю битися» з початку 2017 року. Проєкт передбачає надання допомоги у лікуванні дітей із вродженими вадами серця. В рамках програми МБФ надає адресну підтримку дітям-сиротам, а також дітям із багатодітних, неповних та соціально-незахищених сімей. Крім того, за рахунок коштів фонду закуповується спеціалізоване медичне обладнання та дорогі витратні матеріали для проведення складних операцій. З початку співпраці Фонд направив на проєкт понад 18 млн. грн. Завдяки цій допомозі було успішно прооперовано 90 дітей із вродженими вадами серця.

 

Благодійні проєкти Фонду