Фонд Вадима Новинського передав Інституту серця 6,5 тонн засобів гігієни

15 грудня 2022

Велику партію санітайзерів і антибактеріальних вологих серветок, які дуже потрібні у лікарнях, доставлено співробітниками медичного корпусу нашого Фонду до Державної установи «Інститут серця МОЗ України», яка є провідною кардіохірургічною клінікою України. Загальна вага гумдопомоги склала 6,5 тонн.

«Нам привезли величезну кількість гуманітарної допомоги — це бактерицидні серветки та санітайзери для рук. Хочеться сказати велике спасибі Фонду Вадима Новинського, який вже протягом 10 місяців допомагає нам у постачанні медикаментами та витратними матеріалами. Це дуже важливо для нас», — зазначив генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України», Заслужений лікар України та видатний кардіохірург Борис Михайлович Тодуров.

В Інституті серця працюють справжні професіонали, які успішно виконують складні операції, зокрема трансплантації серця та безліч інших унікальних кардіохірургічних втручань. У цей важкий для нашої країни час Інститут щодня й щоночі рятує життя наших воїнів – захисників України.

«Це дуже потрібна величезна допомога від нашого партнера — Благодійного фонду Вадима Новинського — нашим лікарям. Ці санітайзери та антибактеріальні серветки передусім потрібні у реанімаційному відділенні, в операційний, тому що після кожного навіть невеликого операційного втручання необхідно все ретельно стерилізувати, щоби не було ніякої інфекції. В цей час в нас дуже багато поранених військових, тому ще раз підкреслю: це дуже потрібна зараз допомога. Щиро дякуємо!» — зазначила Ірина Вікторівна Кіларьова, президент Благодійного фонду «Серце на долоні» — офіційного партнера ДУ «Інститут серця МОЗ України».

Фонд Вадима Новинського вже понад 5 років допомагає Інституту серця. Зокрема — у реалізації благодійного проекту «Допоможи серцю битися», який поширюється насамперед на дітей-сиріт, дітей з багатодітних, неповних та соціально незахищених сімей з вродженими вадами серця.

Фонд планує і надалі надавати допомогу медичним закладам України.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду