Фонд Вадима Новинського надав допомогу Криворізькій громаді

6 квітня 2022

На запит начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула Фонд Вадима Новинського надав фінансову допомогу в розмірі 17,5 млн гривень для забезпечення стабільного життя у Кривому Розі в умовах воєнного стану.

«Ми сформували коштом міського бюджету стратегічний запас продуктів та медикаментів. За більшістю позицій обсяг запасів уже сформований на три місяці. У поповненні запасів міста почали брати участь благодійні організації. Я хочу подякувати Вадиму Владиславовичу Новинському за те, що його благодійний Фонд «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» сьогодні закупив на 17,5 мільйонів гривень медикаментів та продовольства для криворіжан та біженців», - зазначив Олександр Вілкул під час свого регулярного брифінгу.

Від початку війни Фонд Вадима Новинського працює цілодобово і кожного дня допомагає постраждалим від бойових дій. Вчора, на прохання Свято-Успенської Святогірської Лаври, було перераховано 2 млн гривень. Кошти буде направлено на підтримку 500 біженців, які знайшли там тимчасовий притулок, серед яких 200 дітей та 30 інвалідів. Також щодня церква надає гарячі обіди та необхідні побутові речі більш ніж 800 людям.

Черкаська єпархія УПЦ отримала 1 млн гривень для організації харчування нужденним, доставки їжі пенсіонерам, людям з обмеженими можливостями.

Крім цього, за останній тиждень Фондом Вадима Новинського було придбано евакуаційний автобус на суму більш ніж 1 млн грн для евакуації постраждалих з гарячих точок Харківської, Донецької, Луганської та Херсонської областей. Було закуплено 10 тис. літрів палива для автівок, які щодня евакуюють жителів з Маріуполя.

Станом на сьогодні, Благодійний Фонд виділив на підтримку України понад 160 млн грн і ця сума зростає кожного дня.

Разом переможемо!

Благодійні проєкти Фонду