Гуманітарна допомога від фонду Вадима Новинського передана Свято-Сергіївській церковній громаді м. Миколаєва

22 вересня 2022

На сьогодні у Миколаєві склалася одна з найбільш напружених гуманітарних ситуацій в Україні. Місто потерпає від майже щоденних обстрілів. Наразі більше 3700 цивільних об’єктів пошкоджено або зруйновано, і ця цифра, на жаль, зростає. Все більше жителів міста стикається з проблемою нестачі елементарних продуктів харчування і непродовольчих товарів споживання.

У зв'язку з гуманітарною кризою, що склалася у місті, православні парафії Української Православної Церкви активно займаються наданням всебічної допомоги постраждалим від військової агресії та всім нужденним.

До Фонду Вадима Новинського звернулась Свято-Сергіївська громада Миколаївської єпapxії УПЦ з проханням про щомісячну допомогу в розмірі 300 продуктових наборів.

Перший гуманітарний вантаж вже доставлено на парафію.  

Нагадаємо, що з 24 лютого Фонд Вадима Новинського направив більше 40 тисяч продуктових наборів жителям населених пунктів України, які постраждали від бойових дій та розташовані у прифронтовій зоні, а також біженцям і внутрішнім переселенцям.

До складу продуктового набору входять продукти харчування першої необхідності: борошно, цукор, крупа трьох видів, макаронні вироби, олія, консервовані кукурудза, горошок і квасоля, консерви рибні та м'ясні, згущене молоко, чай, вафлі, печиво та шоколад.

Гуманітарний склад Фонду формує та відвантажує в середньому 500 продуктових наборів щодня.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду