До Дня Визволення України від фашистів Фонд Вадима Новинського надав продуктові набори Ветеранам Війни

27 жовтня 2021

До 77-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці надав 373 продуктові набори для ветеранів Великої Вітчизняної війни, які звільняли Україну від нацистів.

Продуктові набори сформовані за заявками Київської міської організації ветеранів України та протягом кількох днів доставлені до всіх районних ветеранських організацій столиці співробітниками Фонду.
Набори складені з продуктів харчування першої необхідності. Найближчими днями їх буде адресно розвезено безпосередньо учасникам бойових дій, які захищали Київ та Україну в 1941—1945 роках. Співпраця з ветеранськими організаціями Києва та області – постійно діючий проект Фонду.

Як зазначила координатор проектів Фонду Вадима Новинського Вероніка Ганіна, благодійна допомога ветеранам ВВВ – це подяка за їхній подвиг та перемогу над нацизмом.
"Наша мета – підтримати наших дорогих визволителів та нагадати, що вони – наші справжні герої, наша жива історія та наша гордість".
Співробітники Фонду передали щирі привітання ветеранам з 77-ми роковинами визволення України та побажали міцного здоров'я та стійкості духу.
 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду