Луганщина отримала додаткові тест-системи для виявлення коронавірусу від УПЦ та фонду Новинського

6 квітня 2020

Митрополит Сєвєродонецький та Старобельський Української Православної Церкви Никодим передав області гуманітарну допомогу від Міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Серед переданої гуманітарної допомоги – 3100 високоякісних швидкісних тест-систем виробництва Південної Кореї для проведення методом ПЛР аналізів на виявлення пандемічного коронавірусу. 

Цей вантаж було доставлено за підтримки Міністерства закордонних справ України та активної участі Надзвичайного та Повноважного Посла України в Республіці Корея Олександра Горіна. Їх одержав Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України. 

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай подякував Митрополиту Никодиму та Українській Православній Церкві за гуманітарну допомогу. 

«Щиро вдячний за дуже важливу для нас підтримку, яку надає благодійний фонд. Отримані тести для лабораторії, де проводяться ПРЛ-дослідження на коронавірус, дозволять заощадити час під час встановлення діагнозу. Така допомога є вкрай важливою. Це тисячі аналізів, які, за потреби, будуть зроблені вчасно, що дозволить зберегти життя людей», - сказав Сергій Гайдай. 
 
У свою чергу Митрополит Сєвєродонецький та Старобельський Никодим, звертаючись до присутніх, зазначив: «Українська Православна Церква разом із народом не лише духовно, а й допомагає справами. Сьогодні ми від Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія передаємо тест-системи, які було придбано благодійним фондом. Разом ми переможемо цю хворобу. Крім того, люди повинні дослухатися до введених державою карантинних заходів». 

Благодійні проєкти Фонду