Проєкт

Постійний проєкт

Маріупольський Свято-Покровський храм

Про проєкт

Про проєкт

Існує стереотип, що найцікавіші проєкти втілюються лише у столиці та найбільших містах, але це далеко не так. Багато ініціатив Фонду Вадима Новинського спрямовані на розвиток духовного та культурного життя, соціальних ініціатив у різних регіонах нашої країни. Яскравим прикладом є будівництво в місті металургів та моряків Маріуполі Свято-Покровського собору, найвищого православного храму України. 

Унікальна споруда, спроєктована колективом спеціалістів на чолі з архітектором Станіславом Столовим, вже практично готова. Закладка храму відбулася у 2007 році. Сьогодні будівля має висоту близько 85 метрів (це на 5 метрів вище за Благовіщенський собор у Харкові), а діаметр основи його купола становить 33 метри, що на 4 метри перевищує розміри знаменитого купола храму Святої Софії в Константинополі. У новому домі Божому зможуть разом молитися 6500 людей. 

Фонд Вадима Новинського вже сім років активно допомагає будівництву. За словами Вадима Владиславовича, собор має всі шанси стати візитною карткою Маріуполя. 

До завершення всіх робіт залишилося зробити ще чимало, але спільними зусиллями хвилина, коли під грандіозним склепінням собору вперше зберуться тисячі  маріупольців, може настати дуже скоро. 

Надано допомоги 8 540 000 грн

Фонд

Надано допомоги

8 540 000 грн

Допомогти проєкту репостом

FAQ

Відповідаємо на найпопулярніші питання, відповіді на які будуть Вам корисні.
Перейти до питань та відповідей

Наша допомога відкрита кожному

Виберіть напрямок, у якому потрібна допомога

Допомога УПЦ

Як отримати допомогу

Медичні програми

Як отримати допомогу

Соціальна благодійність

Як отримати допомогу
Допомога УПЦ

Реалізацію проєкту тимчасово призупинено на час дії воєнного стану на території України