Медики Дніпропетровщини отримали додаткове обладнання від Фонду Новинського

17 червня 2020

Благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав апарати ШВЛ та СІЗи медикам 7-ї міської лікарні м. Кам'янського (Дніпропетровська обл.).

У чергове постачання увійшли два високоефективні апарати штучної вентиляції легень Carescape R860 (General Electric). Також для всіх медиків міста передані засоби індивідуального захисту – понад 1000 захисних екранів та понад 1000 костюмів біозахисту.

«Ми вдячні Вадиму Новинському, акціонеру Метінвесту, за вагомий внесок у боротьбу з пандемією. Нові апарати ШВЛ значно перевершують вітчизняні у класі, ефективності та універсальності. Наявність такого інтелектуального та вкрай дефіцитного обладнання дозволяє міській медицині вийти на новий якісний рівень у наданні медичних послуг, і бути максимально підготовленими до протидії розповсюдженню COVID-19», - зазначив мер Каменського Андрій Білоусов, який був присутній на передачі.

Фонд Вадима Новинського в період пандемії також надав підтримку одиноким літнім людям, забезпечивши їх продуктовими наборами.

У свою чергу генеральний директор «Дніпровського коксохімічного заводу» Євген Дідусь зазначив, що Метінвест, його акціонери, продовжують надавати системну допомогу містам, де розташовані підприємства компанії. «Каменським медустановам передані засоби індивідуального захисту: респіратори та маски з високим класом захисту; костюми захисту від біологічно небезпечних речовин; медичні окуляри; антисептик для обробки рук Раніше місто отримало значну партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу», - зазначив керівник підприємства.

Як повідомлялося раніше Фонд Вадима Новинського передав медустановам Кривого Рогу (лікарням № 17, 11 та Широківській районній лікарні) 2 апарати штучної вентиляції легень General Electric, а також 1000 комплектів костюмів біозахисту та 1000 захисних екранів.

Також від Фонду в Кривий Ріг було поставлено високоефективний ПЛР-аналізатор для оперативного виявлення COVID-19 та інших інфекцій, спецбокси для транспортування пацієнтів, а також захисні костюми та маски. Крім того, медустанови Дніпропетровської області отримали закуплені Фондом 11,5 тисячі респіраторів високого рівня захисту та понад 10 тисяч медичних масок з високим рівнем захисту, а також 3 тисячі костюмів біозахисту. Також у спеціалізовані лабораторії регіону було поставлено 10 тис. високоточних ПЛР-тестів, закуплених Фондом у Південній Кореї.

На сьогоднішній день обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом Вадима Новинського у боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн.

Благодійні проєкти Фонду