Медики шести областей отримали від Фонду Новинського сучасні засоби захисту

31 березня 2020

Лікарні Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей отримали від Міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці сучасні костюми біозахисту та респіратори (N99 та N95) високого рівня захисту.

Найближчим часом до медичних лабораторій буде доставлено 100 тисяч тестів (DialPlexQ™ 2019-nCoV), які Фонд Новинського закупив у Кореї. 

"Лише об'єднавшись, ми зможемо перемогти наше спільне лихо, надати допомогу медикам та захистити людей", - сказав засновник Фонду Вадим Новинський. 

“Завтра-післязавтра будемо розташовувати точні дані щодо кількості та термінів доставки. Все це розподілятиметься у медустанови регіону та країни загалом. Ми продовжуватимемо надавати підтримку медустановам регіону та координувати наші зусилля зі Штабом щодо боротьби з коронавірусом при Офісі Президента України та місцевою владою”, - сказав Вадим Новинський. 

Серед тих, хто отримав допомогу, - Дніпропетровська область, в яку було поставлено 11,6 тис. медичних респіраторів, 11,3 тис. посилених медичних масок та 3040 медичних костюмів. 

«Область отримала якісні маски, респіратори та захисні костюми для медиків. Це постачання здійснено централізовано від Офісу Президента та МОЗ. Придбано за рахунок наших бізнес-партнерів. Ми їм дуже вдячні. Завдяки плідній співпраці влади та бізнесу медичні запаси лікарень зараз активно поповнюються», – цитує прес-служба голову області Олександра Бондаренка. 

У свою чергу голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок подякував Фонду за підтримку медустанов регіону. Область отримала 1720 медичних костюмів біозахисту, 11500 медичних респіраторів №95, 1200 посилених медичних масок та інше медобладнання. 

«Сьогодні саме лікарі перебувають на передовій боротьбі з коронавірусом. Ми вдячні Фонду Вадима Новинського, який один із перших в Україні почав надавати допомогу. Сьогодні наша область отримала від його Фонду костюми біозахисту та респіратори високого класу для наших медиків. Доставка здійснювалася за допомогою МЗС та за підтримки Штабу боротьби з епідемією коронавірусу при Офісі Президента України. Фінансову підтримку надав Фонд. Ми сподіваємось на продовження співпраці. Тільки об'єднавшись, ми зможемо перемогти наше спільне лихо», - зазначив Віталій Туринок. 

Раніше Фонд Вадима Новинського закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів. Обладнання та тести в даний час передаються до регіональних спеціалізованих медустанов. Цієї неділі другим авіабортом з Китаю прибули закуплені Фондом тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Вони розподілені на Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області. 

У понеділок в Україну з Південної Кореї прибули закуплені Фондом 100 тис. високоточних тест-систем DialPlexQ™️, які дозволяють встановлювати наявність інфекції методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) у реальному часі. Системи мають сертифікат європейської відповідності та дозволяють діагностувати захворювання з точністю 99%. 

На початку квітня очікується прибуття чергового рейсу з Китаю, який доставить придбані Фондом 10-15 ШВЛ та 10 інфекційних боксів для транспортування заражених хворих, а також засоби індивідуального захисту для медиків. Також цього тижня в Україну прибудуть 3 діагностичні системи вищого класу, які дозволять за 40 хв поставити діагноз десяткам хворих на день. 

Фонд також надає підтримку ветеранам війни та праці, які перебувають у зоні ризику. Волонтери Фонду спільно з представниками бізнесу адресно доставляють продукти ветеранам та пенсіонерам Києва, Херсона, Миколаєва та Київської області. Сьогодні така підтримка спільно з Метінвестом надається також у Маріуполі. Це спільна ініціатива акціонерів Метінвесту Ріната Ахметова та Вадима Новинського. 

Довідка: 

Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці започатковано у вересні 2008 року для реалізації благодійних ініціатив Засновника. Фонд надає благодійну підтримку, спрямовану на виховання майбутнього покоління на засадах православної віри, зміцнення сім'ї та підвищення її ролі у суспільстві. Фонд підтримує проекти у сферах духовно-просвітницької діяльності, освіти, охорони здоров'я, культури, мистецтва та спорту. Місія Фонду – сприяти процвітанню суспільства, різнобічно розвиваючи його культ 

Благодійні проєкти Фонду