Новини за напрямом «Розсіяний склероз»

27 вересня 2012

Міжнародний благодійний Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці спільно з медичною фірмою «Ассістанс Сервіс» (Смарт-Холдинг) продовжує реалізацію програми допомоги хворим на розсіяний склероз.

За час дії благодійної програми (з березня 2012 року) понад 50 пацієнтів із діагнозом «розсіяний склероз» із різних регіонів України пройшли повноцінний курс лікування. 

Відділення страхової медицини «Ассістанс Сервіс», на базі якого проводяться всі необхідні лікувальні заходи, знаходиться у м. Мелітополь Запорізької області. 

Програма включає 15-денний курс симптоматичного лікування (медикаменти, фізіопроцедури, масаж, лікувальна фізкультура), що суворо відповідає затвердженим стандартам та клінічним протоколам Міністерства охорони здоров'я України. 

У проекті можуть брати участь пацієнти за направленням лікаря-невролога з підтвердженим діагнозом розсіяний склероз, які проживають на території України. 

Курс лікування спрямований на досягнення ремісії захворювання, а також покращення якості життя хворих на розсіяний склероз і є для пацієнтів повністю безкоштовним. 

Благодійні проєкти Фонду