Проєкт

Постійний проєкт

Реабілітація ДЦП

Про проєкт

Про проєкт

Допомога дітям та дорослим із діагнозом ДЦП — один із основних напрямків діяльності Фонду Вадима Новинського. Це постійно діючий проєкт,  в рамках якого підопічні Фонду мають можливість проходити реабілітацію у медичному центрі «Міжнародна реабілітаційна клініка професора  В. Козявкіна». 
 
З клінікою професора Козявкіна фонд співпрацює з 2017 року. За рік за підтримки фонду реабілітацію пройшли близько 200-ста пацієнтів різного віку, а за весь період співпраці понад 500 пацієнтів. До того ж, Фонд один із небагатьох оплачує реабілітації і для дорослих пацієнтів.
 
Метод професора Козявкіна (або система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації) користується широкою популярністю та визнаний міжнародним медичним співтовариством. Ця високотехнологічна система лікування допомагає максимально зменшити прояви дитячого церебрального паралічу, впоратися з остеохондрозом, наслідками травм та органічного ураження нервової системи. В основі реабілітації лежить різнобічний підхід з урахуванням особливостей конкретно взятої дитини. Мануальні терапевти центру впливають на уражені ділянки тіла, займаються з пацієнтами гімнастикою та лікувальною фізкультурою, навчають дітей навичкам володіння власним тілом. 
 
 

Надано допомоги 12 435 446 грн

Матеріали

Фонд

Надано допомоги

12 435 446 грн

Допомогти проєкту репостом

FAQ

Відповідаємо на найпопулярніші питання, відповіді на які будуть Вам корисні.
Перейти до питань та відповідей

Наша допомога відкрита кожному

Виберіть напрямок, у якому потрібна допомога

Допомога УПЦ

Як отримати допомогу

Медичні програми

Як отримати допомогу

Соціальна благодійність

Як отримати допомогу