Співробітники Фонду Вадима Новинського подарували свято дітям Житомирщини

24 січня 2023

Тільки-но відшуміли новорічні та різдвяні свята, але ми продовжуємо ділитися радістю з особливими дітками. Цього разу веселою виставою, конкурсами та солодощами привітали вихованців Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Для того, щоб дітлахам завжди вистачало сил та натхнення на активні ігри, ми також привезли 500 кг продуктів харчування тривалого зберігання.

«Ми розуміємо, що керівники, вихователі та медпрацівники дитячого будинку у такі складні часи докладають неймовірні зусилля заради добробуту своїх вихованців. Це люди, які щодня рятують, оберігають, виховують та дуже люблять своїх особливих дітей», — розповідає менеджер Фонду Вадима Новинського Ірина Данько.

«Сьогодні ми привезли із собою не лише продукти та солодощі, а й справжнє дитяче свято — адже це так важливо — не позбавляти дітей дитинства навіть в умовах війни», — додала вона.

Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради існує з 1980 року. Це навчально-виховний і корекційно-розвитковий заклад освіти, що надає особливим дітям загальноосвітню підготовку за спеціальними навчальними планами, програмами і підручниками у поєднанні з тривалим оздоровленням та корекцією психофізичних вад розвитку.

Своїми завданнями колектив закладу вважає реалізацію права таких дітей на здобуття загальної середньої освіти відповідно до їхніх можливостей, здібностей з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку, а також їхню ранню соціалізацію задля подальшої успішної інтеграції у соціум.

«Від усіх діток, від усього нашого колективу щиро вдячна Фонду Вадима Новинського за те, що він зробив сьогодні для нас таке неймовірне свято! — звернулася до наших співробітників заступниця директора Бердичівської спеціальної школи з виховної роботи Наталія Грабарчук. — Наші діти особливі, але вони найкращі. Ми щиро дякуємо за чудову програму, за продукти харчування і солодощі, які ви надали сьогодні нашим дітям! Бажаємо вам насамперед здоров’я, процвітання, миру, злагоди та найскорішої перемоги нашій Україні!»

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду