УПЦ передала лікарням Полтавської області ПЛР-тести на коронавірус та засоби захисту для лікарів

2 квітня 2020

Полтавська єпархія Української Православної Церкви передала до медичних закладів Полтавської області 3000 ПЛР-тестів на коронавірус (DialPlexQ™ 2019 nCoV), а також засоби захисту медиків від вірусної інфекції.

Тести та протипандемічні засоби захисту були закуплені спільними зусиллями Української Православної Церкви та Благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Голова Полтавської ОДА Олег Синегубов подякував УПЦ та представникам Фонду Вадиму Новинському за надану допомогу та наголосив, що вона сьогодні дуже важлива для забезпечення безпеки та умов роботи для полтавських медиків. 

Митрополит Полтавський та Миргородський Філіп зазначив, що допомога направлена ​​з благословення Предстоятеля Української православної церкви Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія. І додав, що Церква продовжить усіма силами допомагати країні подолати хворобу. А також закликав усіх українців серйозно ставитись до заходів карантину, запроваджених на загальнодержавному рівні. 

Благодійні проєкти Фонду