У Києві презентували посібник із християнської етики

20 вересня 2016

Навчальний посібник “Християнська етика в українській культурі. Дорогої віри, надії, кохання» для 5 класу загальноосвітніх шкіл презентували у столичному Будинку вчителя.

Книгу представили у рамках Всеукраїнського круглого столу «Основні духовні орієнтири на життєвому шляху людини: віра, надія, кохання як розвиток позитивних моральних якостей учнів», який очолив голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент. 

У роботі круглого столу також взяли участь його співорганізатор та автор посібника, директор недільної школи при київському Свято-Троїцькому соборі, методист базових дисциплін Деснянського району Галина Красікова, заголовки Громадської ради при Міністерстві освіти та науки України зі співпраці з церквами та релігійними організаціями Юрій Решетників головний спеціаліст загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства Раїса Євтушенко, а також педагоги та студенти з різних регіонів України. 

Автор посібника, директор недільної школи при київському Свято-Троїцькому соборі, методист базових дисциплін Деснянського району Галина Красікова. 

Книга вийшла за підтримки МБФ на честь Покрова Пресвятої Богородиці та сприяння Українській Православній Церкві. Богословським редактором виступив настоятель столичного храму на честь мучеників Адріана та Наталії протоієрей Роман Матюшенко. 

Завдяки участі фонду закуплено, зокрема, 800 екземплярів книги, які передані у користування учням 20 шкіл Деснянського, Дніпровського та Святошинського району Києва.
 
За матеріалами mitropolia.kiev.ua, foma 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду