Вадим Новинський передав херсонській області два апарати ШВЛ та костюми біозахисту для лікарів

24 березня 2020

Благодійний Фонд Вадима Новинського передав Херсонській ОДА два апарати штучної вентиляції легень, а також 200 костюмів біозахисту вищого класу, 200 масок та захисних окулярів для лікарів.

Це перша частина гуманітарної допомоги, яка передана Фондом парламентарію для потреб області. 

Про це народний депутат Вадим Новинський повідомив під час брифінгу у Херсоні, який пройшов за результатами зустрічі місцевої влади із представниками бізнесу у регіоні. 

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв подякував парламентарію за надану допомогу. У свою чергу Вадим Новинський повідомив, що найближчим часом область отримає наступну партію гуманітарної допомоги після того, як буде закінчено закупівлю. 

«Сьогодні весь бізнес – і великий, і малий концентрується для того, щоб допомогти державі у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в країні. Ми в рамках цієї допомоги передаємо місцевим лікарням два найсучасніші апарати штучної вентиляції легень. Кожен із них розрахований на дві особи, які можуть одночасно проходити процедуру ШВЛ, - тобто, фактично, ми привезли 4 апарати. Сподіваюся, вони допоможуть оперативно отримати лікування тим, кому воно буде потрібне. Хоча глобально хочеться вірити, що випадків коронавірусу в Херсонській області буде якнайменше», - сказав Вадим Новинський. 

 

Він також повідомив, що, крім апаратів ШВЛ, для лікарів лікарень Херсонської області в рамках гуманітарної допомоги передаються костюми біозахисту. 

«Ми привезли 200 костюмів біозахисту вищого класу, 200 масок та захисних окулярів для лікарів. У ці дні як ніколи треба берегти наших лікарів, в Італії вже кажуть: бережіть своїх лікарів, медсестер, медичний персонал, бо якщо зляжуть і вони, вас не буде кому лікувати. Сьогодні це перша частина допомоги, її буде продовжено. Ми вже вели переговори і з головою Херсонської ОДА, і з керівником обласної охорони здоров'я, щоб уточнити потреби, що потрібно доставити до лікарень Херсона та області насамперед», - наголосив парламентарій. 

Вадим Новинський також закликав весь приватний бізнес, по можливості, зробити свій внесок у боротьбу з поширенням епідемії коронавірусу. 

«Я закликаю всіх представників бізнесу в області, і малих, і середніх проявити себе. Ця криза покаже, хто друг, хто ворог, хто помічник, хто шкідник, хто може милосердя, - я всіх закликаю до того, щоб ми виявили свою православну суть допомагати один одному», - запропонував Вадим Новинський. 

Благодійні проєкти Фонду