Вадим Новинський під час зустрічі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм передав УПЦ 850 тисяч масок

14 квітня 2020

Народний депутат України Вадим Новинський передав 850 тисяч із 1 мільйона медичних масок, закуплених Фондом на честь Покрови Пресвятої Богородиці, предстоятелю УПЦ, Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Маски безкоштовно роздаватимуться громадянам у парафіях УПЦ (в усіх областях України) для забезпечення максимальної безпеки парафіян, які ухвалять рішення взяти участь у святкових Великодніх Службах згідно з вимогами Закону про карантинні заходи під час відвідування храмів. 

«Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці закупив 1 мільйон масок, і ми хотіли передати їх Українській Православній Церкві, ті 850 тисяч, які вже прийшли. Це якісні тришарові маски, із захисним шаром усередині, ми дуже хотіли б, щоб Ви, Ваше Блаженство, передали ці маски всім Єпархіям», - сказав народний депутат Вадим Новинський під час зустрічі з Блаженнішим Владиком. 

У свою чергу Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував Вадиму Новинському за надану допомогу. 

«Дякую Вам, Вадиме Владиславовичу, що підтримуєте людей знедолених і потребуючих допомоги. Ви багато робите для боротьби з коронавірусом. З самого початку Ви дарували державі апарати штучної вентиляції легенів, халати, захисні костюми та окуляри, які потрібні лікарям для того, щоб працювати з людьми з Covid-19. 

Всі ці маски ми передамо в наші Єпархії, і вони передаватимуть їх людям, які потребують сьогодні такої допомоги для боротьби з хворобою. Нехай Господь дає Вам сили, Благословляю Вас», - сказав предстоятель УПЦ, Блаженніший Митрополит Онуфрій. 

Нагадаємо, що 9 квітня 2020 року в Україну прибули високоточні та високопродуктивні діагностичні системи для виявлення захворювання COVID-19, які закупив Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці у Китаї, а також 10 спеціальних боксів для транспортування хворих на COVID-19. 

Починаючи з березня 2020 року Фонд Вадима Новинського закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легень, 850 комплектів індивідуального захисту медиків та 10 тис. експрес-тестів, тисячі костюмів та респіраторів найвищого ступеня захисту для медиків. Також придбано рекордну партію високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ - 100 000 екземплярів з Південної Кореї. Вони розподілені для лікарень усіх областей України. 
 

Благодійні проєкти Фонду