Водії Фонду Вадима Новинського передали ще одну карету швидкої допомоги захисникам Бахмута

18 січня 2023

Бахмут на сьогодні є однією з найгарячіших точок на Донбасі. Там щоденно тривають найзапекліші бої. Це зона тяжкої гуманітарної катастрофи.

«Фонд Вадима Новинського постійно тримає руку на пульсі. Ми дуже раді допомагати саме там, де наша участь більш за все потрібна. Тож сьогодні у відповідь на звернення керівництва військової частини А7224 ми передаємо нашим захисникам черговий спецавтомобіль», — сказав співробітник Фонду Віталій Немитов.
 
«Ми дуже раді тому, що ця автівка буде служити благородній справі рятування людських життів і здоров’я», — додав він.

Віталій та його син Дмитро працюють водіями у благодійній програмі Фонду Вадима Новинського «Допомога Україні каретами швидкої допомоги». Разом з колегами вони приймають автомобілі на кордоні, приганяють їх до Києва, проводять технічний огляд авто, а іноді й доставляють їх до зон підвищеного ризику. У процесі роботи в них встановилися добрі відносини з волонтерами та військовими, які несуть важку службу «на нулі». Тож вже вдруге саме водії Фонду стали ініціаторами передачі ЗСУ чергової швидкої.

«Передаємо сьогодні автомобіль “Ford Transit” – обслугований, технічно справний. Сподіваємося, що він буде добре служити та врятує не одне життя», — зауважив Дмитро Немитов.

«Це вже не перше авто від вас. Сподіваємося, що й не останнє, — сказав у відповідь Віталій Старіцин, боєць військової частини А7224 ЗСУ. — Через тисячу кілометрів і одну добу воно вже буде “на нулі” та буде працювати на нашу перемогу».

Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року Фонд Вадима Новинського привіз в Україну вже понад 120 карет швидкої допомоги.

Цей гуманітарний проєкт триває. Ми відкриті до звернень державних адміністративних і медичних установ та військових для подальшої співпраці.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду