Всеукраїнська благодійна «Місія милосердя» та Фонд Вадима Новинського доставили гуманітарний вантаж жителям Херсону і ЗСУ

26 січня 2023

Транш чергового гуманітарного вантажу для постраждалих в зоні бойових дій Херсонщини та українських військових здійснили 23–24 січня представники «Місії милосердя» та Фонд Вадима Новинського.

«Нам вдалося побувати та надати допомогу в Карабельному районі (Острів) — найбільш постраждалому місці Херсона, де люди знаходяться під постійними обстрілами без опалення, транспорту. Ми передали їм одяг, обігрівачі, ліки та продукти харчування», — розповів голова відділу соціального служіння та благодійності Київської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Дворовий. 

Також гуманітарна місія відвідала частини ЗСУ, які боронять Україну на Херсонському напрямку. 
Захисникам передали буржуйки, медикаменти, продукти харчування, окопні свічки. Також воїни отримали малюнки від дітей зі словами підтримки та побажаннями перемоги. 

«Дякуємо за допомогу у цей важкий час. Зараз Херсон щоденно потерпає від обстрілів. Багато будинків ще без світла та тепла. Але тут є люди. Вони живуть і чекають на краще. Дякуємо усім за ваші люблячі милосердні серця, за вашу підтримку», — зазначив голова відділу соціального служіння Херсонської єпархії протоієрей Іоанн Гордієнко.

«Вдячні усім благодійникам. Ми привезли для військових і жителів деокупованих територій не просто обігрівачі, ковдри чи продукти харчування — це вияв вашої небайдужості, любові, добра та милосердя. Дякуємо Київській єпархії УПЦ, Фонду Вадима Новинського, опікунському фонду Зарубіжної Церкви (м. Нью-Йорк, США) та усім небайдужим людям, які зібрали та доставили цю гуманітарну допомогу», — сказав заступник голови відділу соціального служіння та благодійності Київської єпархії УПЦ протоієрей Костянтин Дворовий.

 

Матеріали

Благодійні проєкти Фонду